hemen ara +90 (542) 326-98-41

Blog/Bodrum Evden Eve Nakliyat Taşıma Araçları

Bodrum Evden Eve Nakliyat Taşıma Araçları

Bodrum Evden Eve Nakliyat Taşıma Araçları

Bodrum Evden Eve Nakliyat Taşıma Araçları

 

Taşıma Araçları Donanımları Nasıl Olmalıdır ?

 

Her taşıma için ihtiyaçlar farklı olduğu için kullanılacak olan araçlarında durumlara uygun olarak teknolojik ve donanımsal becerileri yüksek olmalı.

Örneğin yüksek katlara taşınacak ev, ofis vb taşımacılıkta hidrolik asansör donanımı standart olarak artık tüm taşıma araçlarında bulunmakta. Sadece bu asansörün bozulması durumunda insan gücü ile taşıma düşünülmekte ya da yedek asansör kiralama vb yollara başvurulmaktadır. Çünkü hidrolik asansör ile birkaç saatte yapılacak iş insan gücü ile tüm gün sürmekte hem taşınmayı yaptıran hem de taşıma firması için ekstra zaman kaybı doğal olarak da maddi kayıplara neden olmaktadır.

            Araçların yine donanım olarak yeterliliği örneğin soğuk taşımacılık yapılacaksa aracın soğutma sistemlerinin durumu, verimliliğini ve bakımlarının yapılıp yapılmadığı mutlaka sorgulanmalıdır aksi takdirde doğabilecek maddi kayıplar çok yüksek rakamlara ulaşabilmekte ve firmalar bu durumları telafi etmekte zorlanmaktadır. Tabi ki de tüm bu taşımaları yaptırırken mutlaka ama mutlaka sözleşme imzalanmalı ve eksper eşliğinde eşyaların tespiti ve teslimatı yapılmalıdır. Doğacak zararlar da doğacak maliyetin karşılanması ancak yapılacak tespit ve teslimatı yapılan belgelere göre olacaktır.

            Günümüzde artık sıkça kullanılan taşıma yöntemlerinden biri olan tekstilde askılı taşımacılıkta aracın içine kurulan askı sistemlerinin yeterli olup olmadığı, sağlamlığı, askıların metallerinin durumu (pas, kir vb) hepsi mutlaka sorgulanmalıdır. Çünkü onlara tekstil eşyasının sağlığı için tüm bu durumlar kontrol edilmeli ve sıkıntıları minimize edilmiş optimum şartlar oluşturulmalıdır.

 

Araç donanımlarının sadece yukarıda bahsi geçen türler için değil evden eve nakliyat, organizasyon taşımacılığı, depolama hizmetleri, parça eşya nakliyesi, piyano nakliyesi, ofis ve büro taşımacılığı, organizasyon ve fuar taşımacılığı vb tüm nakliyat ve lojistik hizmetler için yeterli olması ve mutlaka periyodik bakımlarının yapılıp yapılmadığının bilgisi istenmelidir.

 

Firmamız Bodrumda Evden Eve Nakliyat firması olarak 2005 yılından beri yaptığımız nakliyat hizmeti ile tüm araçlarımızın bakımlarını ve donanımlarını sürekli güncel  teknoloji ile uyumlu olarak tutmakta böylece sizlere sürekli ve etkin olarak hizmet vermektedir.

Whatsapp butonuna tıklayarak yada “HIZLI İLETİŞİM” üstünden bizlere ulaşarak tüm belgelerimiz, donanımlarımız, yeterliliğimiz hakkında bilgi alabilir ve gönül rahatlığı ile taşıma ya da lojistik hizmetimizi alabilirsiniz.

Paylaş:

Evden eve nakliyat konusunda doğrudan her şeyden haberdar olun