hemen ara +90 (542) 326-98-41

Blog/EV TAŞIMANIN İNCELİKLERİ VE YAPMANIZ GEREKENLER

EV TAŞIMANIN İNCELİKLERİ VE YAPMANIZ GEREKENLER

EV TAŞIMANIN İNCELİKLERİ VE YAPMANIZ GEREKENLER

EV TAŞIMANIN İNCELİKLERİ VE YAPMANIZ GEREKENLER

 

Her yıl binlerce tekstil, gıda, ekipman, ev eşyası ve hammadde karayolları aracılığıyla ülkemizin bir ucundan öbür ucuna taşınmaktadır. Sektöründe firma Bodrum Kurt Nakliyat uzman kadrosu ile evden eve nakliyat, eşya depolama, organizasyon taşımacılığı vb. tüm nakliyat ve lojistik işleri 17 yıldır başarı ile yürütmektedir.

 

  1. Evinizin ya da işinizin taşınma işlemeleri için ucuza kaçmayın. Nakliyat firmasını belirlerken ölçütünüz sadece maliyet olmamalıdır. Elbette ki maliyet ekonomimiz için önemli bir unsurdur fakat eşyalarımızın güvenliğini de ihmal etmemeliyiz çünkü eşyalarımıza zarar gelmesi durumunda karşılaşacağımız durum nakliye maliyetinin çok daha ötesinde olacaktır.

 

  1. Evinizin kat durumuna göre mutlaka görüştüğünüz firmanın asansörlü taşımacılık hizmeti verip vermediğini öğrenin. Asansörle eşyalarınızın taşınması eşyalarınız için en güvenilir yöntemdir. Eğer asansörsüz taşıma ile taşınmayı düşünüyorsanız örneğin şunlardan birini yaşayamaya hazır olun. Örneğin Asansörsüz taşımada eşyalar en çok merdiven başlarında hasar görmektedir. Eşyayı taşıyan personelin eşyayı düşürmesi, sağa sola çarpması sonucu eşyalar bozulup kullanılmaz hale gelebilmekte ve ucuza kaçtığımız asansörsüz taşıma hizmeti bize çok daha pahalıya mal olabilmektedir. Asansörlü taşımada bu risklerin neredeyse hiçbiriyle karşılaşmaz ve eşyalarınızın kısa sürede sağa sola çarpmadan güvenli bir şekilde yapılmış olacaktır.

 

 

  1. Garantili taşıma: Taşıma işlemi öncesi eşyalarınızı mutlaka sözleşmeli olarak garanti altına alıp sözleşme yapın. Sözde garanti veren firmalara asla itimat etmeyin. Eşyalarınız hasar görmesi durumunda verilen sözlerden firmalar cayabilmektedir fakat elinizde sözleşme olursa yasal yollardan sonuna kadar hakkınızı arayabilirsiniz.

 

  1. Firma ile görüşürken mutlaka Ambalajlı taşımacılık hizmeti verip vermediğini sorun. Ambalaj, özel taşıma örtüleri vb taşımaya özel materyaller eşyalarınızın sağlam ve temiz bir şekilde taşınmasını sağlar. Özel eşyalarınız (iç çamaşırı, kişisel bakım eşyaları, kıymetli takılar vb )dışında ambalajlamayı kendiniz yapmayın. Nakliyat firmasının elemanlarına yaptırın. Çünkü uzun mesafelerde dayanabilmesi için ambalajlama ciddi ve özel bir iştir. İşinizi sağlama alın. Taşıma sırasında eşyalarınıza zarar gelmemesi için ambalajlama işlemlerini profesyonellere bırakın.

 

Firmamız Bodrum Kurt Nakliyat tüm evden eve nakliyat işlemleri için size 17 yıllık tecrübe ve titiz işçiliğini sunmaktan her zaman mutlu olacaktır. Firmamıza sitedeki Whatsapp butonuna tıklayarak ya da İletişim kısmında ulaşabilir, ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.  Hayırlı taşınmalar dileğiyle…

 

 

Paylaş:

Evden eve nakliyat konusunda doğrudan her şeyden haberdar olun