hemen ara +90 (542) 326-98-41

Blog/OFİSİNİZİ TAŞIMAK KABUSUNUZ OLMASIN !

OFİSİNİZİ TAŞIMAK KABUSUNUZ OLMASIN !

OFİSİNİZİ TAŞIMAK KABUSUNUZ OLMASIN !

Yerleşik düzende çalışan ofislerin, büroların taşınması çoğunlukla istenemeyen ama bazen de kaçınılmaz bir durumdur ne yazık ki. Kimi zaman işleri büyümesinden dolayı eleman artışına bağlı oda ve bina imkanlarının yetersizliği kimi zamansa küçülmeye bağlı masraf kısma isteğinden kimi zamansa binanın kendine has durumlarından dolayı taşınmak gerekmektedir.

Ofisteki eşyaların sayımının yapılması paketlenmesi işlerin ayarlanması derken taşınma işlemi gerçek bir kabusa dönüşebilmektedir. Önemli belgelerin kaybolma ya da yıpranma riski, eşyaların sınıflandırılması gibi bir sürü işlem onca işin arasında nasıl ayarlanacak değil mi ?

 

İşte Bodrumdan Nakliyat olarak biz tam burada devreye giriyor işlerinizin büyük kısmını yaparak sizin bu kabustan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. 15 yıllık tecrübesi ve konusunda uzman ekibi ile işlerinizi organize edip zaman ve para kaybınız olmadan taşınma sorununuzu çözüyoruz.

 

OFİS TAŞIMA NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

 

Öncelikle ofisinizin nasıl taşınacağına karar veriyoruz. Oda oda ya da toplu olarak taşınmaya karar verdikten sonra eksperimiz sizinle birlikte demirbaş ve belgeleri kişi ya da odalara uygun bir şekilde sınıflandırıyor. Tüm her şey sigortalanıp sözleşme yapıldıktan sonra belirlenen bir tarihte demonte edilmesi gereken eşyalarınız söküldükten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz.

Sizin eşliğinizde eşyalarınız / belgeleriniz uygun bir şekilde taşınma araçlarına taşınacak yere uygun bir düzende yerleştiriliyor. İhtiyaca göre asansörlü ya da giriş katlarda tecrübeli insan gücü ile tüm eşyalarınıza bir zarar verilmeden istiflenip taşınmaya uygun bir hale getiriliyor.

 

Taşınmaya özel araçlarımızla taşınacağınız ofis / bürolara eşyalarınız sizin belirlediğiniz şekilde eksper eşliğinde yerleştiriliyor ve tekrar sayım yapılıyor. Tüm işlemlerde bir sıkıntı yoksa taşınma işlemi sonlandırılıyor, geriye size gönül huzuru ile yeni mekanınızda çalışmak kalıyor.

 

Bodrumda Nakliyat olarak yılların tecrübesinin getirdiği rahatlık ve profesyonellikle gerçekten kabus gibi görünen ve tecrübesiz ekiplerce gerçekten bir kabusa dönüşebilecek taşınma işleminiz organizasyon, tecrübe ve teknolojik yeterliliğimizle kolayca halledilip size sadece yeni mekanınıza alışmak ve  işlerinizi başlatmak kalıyor.

 

Bodrumdan Ofis Taşımacılığı hizmetimizden faydalanmak ve keşif hizmeti için sitemizden Whatsapp üzerinden ya da iletişim kısmından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Paylaş:

Evden eve nakliyat konusunda doğrudan her şeyden haberdar olun