hemen ara +90 (542) 326-98-41

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum nakliyat eşyanızı tespit yapan ekspertimiz ve personelimizle birlikte adreste bulunulur. Eşyalaradan sorumlu ekspertimiz sizi eşyaların durumu , sigorta teslim tarihi vb konularda sizleri bilgilendirir ve merak ettiğiniz soruları cevaplar.

Evden Eve Nakliye konusunda onay aldıktan sonra personelimiz grup halinde daire içerisinde birinci sınıf olan ambalaj malzemelerimizle  tititz bir çalışma ile tek tek tüm ürünlerin paketleme işlemi gerçekleştirir.  Örneğin Mobilyalar sökülüp uygun olarak paketlenip taşıma yapılacak araca yerleştirir. 

Yükleme işlemi bitip, size tutanak teslim edildikten sonra yeni adrese doğru anlaşılan tarihte eşyaları teslim etmek üzere yola çıkılır.

Ulaşıldığında eşyaların bir yandan kontrolü yapılacak yeni adresinize taşınır ve sizlerin belirlemiş olduğunu yerlere eşyalar eğer demonte edildilerse tekrar montajları yapılarak yerleştirilir.

Taşıma işlemi bittiğinde firma sorumlusu ekspertimizle son eşya tespiti yapılır. Eğer bir problem yoksa taşıma işlemi sonlandırılmış ve güler yüzlü bir müşteri daha kazanılmış olur. 

Evden eve nakliyat firmaları arasında öncü  olabilmeyi başarabilmek için yapılan işin ne denli özenli ve titizlikle yapılıp güler yüzlü müşteriler kazanmaktan geçtiğinin bilincindeyiz.

Bodrum evden eve nakliyat firması olarak yaptığımız tüm işlerimizde ana misyonumuz olan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli ekip ve ekipmanlarımız ile karşılıklı güvene dayalı bir iş anlayışıyla sizlere hizmet etmekteyiz.

bodrum nakliyat