hemen ara +90 (542) 326-98-41

OFİS VE BÜRO NAKLİYESİ

OFİS VE BÜRO NAKLİYESİ

Bodrum Kurt Nakliyat olarak ücretsiz eksperimiz sizlerin belirlediği saatte ve adreste bulunur. Taşınacak olan ofis malzemeleri yerinde tespit yapılır.

Bodrum Ofis taşımacılığı'nda firmamızın uyguladığı belirli bir prosedür bulunmaktadır. Öncelikle ücretsiz ekspertizimiz ofisinize gelerek bazı incelemelerde bulunur hemen akabinde ise etüt çalışmasına geçilir.

Uzman ve güler yüzlü personelimiz eşyalarınızı isterseniz oda oda isterseniz kişiye göre sınıflandırma yapmaktadır. Değerli ofis eşyalarınız personellerimiz tarafından özenle ve herhangi bir zarar gelmeden ambalajlandıktan sonra her odanın eşyası veya kişiye ait eşyaların üzerine isimler yazılır.

Bodrum Kurt Nakliyat olarak herhangi bir iş kaybınız uğramadan en kısa sürede belirtmiş olduğunuz yeni iş yerinize götürülür ve istediğiniz şekilde yerleştirme ve montajı yapılır. Ve tabi ki bu süreçte taşımış olduğumuz kişi ve kuruluşların bütün bilgileri özenle korunur ve herhangi birisiyle paylaşılmaz.

Bütün bu tedbirlere rağmen Bodrum Kurt Nakliyat oluşabilecek herhangi bir aksiliğe karşı ofis eşyalarınıza sigorta yapmaktadır.

bodrum nakliyat