hemen ara +90 (542) 326-98-41

OFİS VE BÜRO NAKLİYESİ

OFİS VE BÜRO NAKLİYESİ

Bodrum Kurt Nakliyat olarak ücretsiz eksperimiz sizlerin belirlediği saatte adresinizde olur.  Sizlerin rehberliğinde taşınacak olan ofis malzemeleri yerinde tespit ve listelemesi yapılır.

Bodrum Ofis taşımacılığında firmamızın uyguladığı belirli bir prosedür bulunmaktadır. Öncelikle ücretsiz ekspertizimiz ofisinize gelerek bazı incelemelerde bulunur hemen akabinde ise etüt çalışmasına geçilir.

Uzman ve güler yüzlü personelimiz eşyalarınızı isterseniz oda oda isterseniz kişiye göre sınıflandırma yapmaktadır. Değerli ofis eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından özenle ve herhangi bir zarar gelmeden gerekli ürünlerde demonte (dolap vb ) yapılıp ambalajlandıktan sonra her odanın veya kişiye ait eşyaların üzerine isimler yazılır  ve eşyalar tutanak halinde listelenir.

Bodrum Kurt Nakliyat olarak herhangi bir iş kaybınız uğramadan en kısa sürede belirtmiş olduğunuz yeni iş yerinize götürülür ve istediğiniz şekilde yerleştirme ve montajı yapılır. Ve tabi ki bu süreçte taşımış olduğumuz kişi ve kuruluşların bütün bilgileri özenle korunur ve herhangi birisiyle paylaşılmaz.

Bütün bu tedbirlerin yanında Bodrum Kurt Nakliyat oluşabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı eşyalarınıza sigorta yapmakta ve olumsuzda durum gereken maddi, manevi her türlü destek sonuna kadar verilmektedir.

 

Eğer sizde işlerinizin aksamadan ofisiniz taşınmasını istiyorsanız ve güvenilir bir firma arayışında iseniz Kurt Nakliyat olarak biz sizinle çalışmaya hazırız.

Whatsapp üstünden ya da iletişim kısmında bize ulaşarak ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

bodrum nakliyat